Aktywność fizyczna okiem dietetyka

Jak każdy wie, nie ma mowy o zdrowym stylu życia, jeśli aktywność fizyczna kuleje. Można prowadzić dziesiątki diet, kuracji oczyszczających, zabiegów pielęgnacyjnych, ale jeśli nie uprawiamy regularnie sportów to efektów możemy nigdy nie zobaczyć.

Bieganie wiosną

Pogoda nas nie rozpieszcza. Najpierw pół roku zimy a potem chwila lata i znów pogodowe-nie-wiadomo-co. Z bieganiem to jest tak, że albo się trenuje albo szuka wymówek. To drugie rozwiązanie prowadzi do tego, że nasze buty kurzą się w przedpokoju, oponki z zimowych nie zmieniają się na letnie (mówię o tych wokół pasa).

Głodny biegacz w kuchni

Zimą też „się biega”. Dlatego warto trochę zmodyfikować dietę pod kątem tego co najbardziej się przyda biegaczowi czy biegaczce. O czym mowa? O sensownym zbilansowaniu rozgrzewających potraw z tymi ze świeżych produktów.

Bieganie zimą - przydatne zasady

To, że za oknem pada śnieg nie powinno biegacza ani biegaczki zatrzymać w domu. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach i bieganie zimą będzie przyjemnością!

Bieganie jesienią

Pada. Zimo. Ciemno. Jednym słowem jesień. Z pogodą nie wygramy. Trzeba się przyzwyczaić i tyle. Bieganie sprawia ogromną przyjemność niezależnie od pogody. Trzeba tylko wyjść z domu.