Zakręć dietą z Fit&Easy!

zakrec-dieta-z-fit-easy
9 kwietnia br rozpoczęła się ogólnopolska akcja promocyjna marki i produktów Fit&Easy, a wraz z nią intensywna kampania internetowa i aktywności w mediach społecznościowych.

Marka Fit&Easy rusza z loterią promocyjną

marka-fit-easy-rusza-z-loteria-promocyjna
„Nie prześpij zimy” to hasło rozpoczynającej się 10 listopada br loterii promocyjnej produktów Fit&Easy. Akcja potrwa do 15 stycznia 2018 r. i obejmie gotowe do spożycia mieszanki sałat, produkty mono (rukola, roszponka, szpinak, jarmuż) i lunch boxy.

Relacja z See Bloggers 2017

relacja-z-see-bloggers-2017
Już po raz kolejny marka Fit&Easy uczestniczyła w festiwalu See Bloggers. Jest to największe wydarzenie dla twórców internetowych w Polsce. Podobnie jak w ubiegłym roku festiwal odbył się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni – w dniach 22-23 lipca 2017 r. i w tym roku przyciągnął ok. 1500 osób.

Konkurs Fit&Easy na See Bloggers 2017

konkurs-fit-easy-na-see-bloggers-2017
Podobnie jak w ubiegłym roku, marka Fit&Easy została Partnerem największego wydarzenia dla blogerów i twórców internetowych w Polsce – See Bloggers 2017. W strefie kulinarnej Fit&Easy odbędą się m.in. warsztaty kulinarne, bitwa blogerów, a także panel dyskusyjny na temat wartości odżywczych warzyw. Dla uczestników spotkania See Bloggers, marka Fit&Easy przygotowała również konkurs!

Food Blogger Fest 2017: podsumowanie + wyniki konkursu

food-blogger-fest-2017-podsumowanie-wyniki-konkursu
18 marca odbyła się już VII edycja konferencji Food Blogger Fest. Organizatorem corocznego spotkania blogerów i pasjonatów kulinarnych jest popularny portal kulinarny Wydawnictwa Agora – Ugotuj.to. W trakcie konferencji odbyły się liczne warsztaty i aktywności angażujące uczestników, a także konkurs Fit&Easy.